User control (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Filter
km: តម្រង

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: User login
km: ការ​ចូល​របស់​អ្នក​ប្រើ
