User control (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: User login
kn: ಬಳಕೆದಾರರ ಲಾಗಿನ್

en: User name
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು
