User control (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Roles
lt: Rolės

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Other
lt: Kiti

en: User login
lt: Nariams

en: User name
lt: Nario vardas

en: User email
lt: Nario el.paštas
