User control (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Roles
nn: Roller

en: Filter
nn: Filtrer

en: Other
nn: Andre

en: User login
nn: Brukarinnlogging
