User control (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: User login
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਲਾਗਇਨ
