User control (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Reset
pl: Resetuj

en: Roles
pl: Role

en: Filter
pl: Filtr

en: Other
pl: Inne

en: User login
pl: Nazwa użytkownika

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: User email
pl: Email użytkownika
