User control (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Reset
uk: Скинути

en: Roles
uk: Ролі

en: Filter
uk: Фільтр

en: Other
uk: Інше

en: User login
uk: Вхід

en: User name
uk: Ім’я користувача

en: User email
uk: Електронна пошта користувача
