User control (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Roles
ar: الأدوار

en: Filter
ar: انتقاء

en: Other
ar: آخر

en: User login
ar: دخول المستخدم

en: User name
ar: اسم المستخدم
