User control (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Reset
be: Скінуць

en: Roles
be: Ролі

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Other
be: Іншыя

en: User login
be: Уваход для карыстальнікаў
