User control (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Roles
cs: Role

en: Filter
cs: Filtr

en: Other
cs: Jiné

en: User login
cs: Přihlášení

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: User email
cs: E-mail uživatele
