User control (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Reset
cy: Ailosod

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Other
cy: Arall

en: User login
cy: Mewngofnod defnyddiwr
