User control (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Reset
da: Gendan

en: Roles
da: Roller

en: Other
da: Anden

en: User login
da: Log ind

en: User name
da: Brugernavn

en: User email
da: Bruger e-mail
