User control (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Other
el: Άλλο

en: User login
el: Είσοδος

en: User name
el: Όνομα χρήστη

en: User email
el: Email χρήστη
