User control (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Reset
et: Tühista

en: Roles
et: Rollid

en: Filter
et: Filtreeri

en: Other
et: Muu

en: User login
et: Sisenemine

en: User name
et: Kasutajanimi
