User control (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Roles
fr: Rôles

en: Filter
fr: Filtrer

en: Other
fr: Autre

en: User login
fr: Connexion utilisateur

en: User name
fr: Nom d'utilisateur

en: User email
fr: Courriel de l'utilisateur
