User control (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Filter
gl: Filtro

en: Other
gl: Outro

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: User name
gl: Nome de usuario

en: User email
gl: Correo-e do usuario
