User control (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Reset
he: איתחול

en: Roles
he: תפקידים

en: Filter
he: סינון

en: Other
he: אחר

en: User login
he: כניסה

en: User name
he: שם משתמש
