User control (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Filter
hu: Szűrő

en: Other
hu: Egyéb

en: User login
hu: Bejelentkezés

en: User name
hu: Felhasználónév

en: User email
hu: Felhasználói e-mail
