User control (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Reset
it: Ripristina

en: Roles
it: Ruoli

en: Filter
it: Filtra

en: Other
it: Altro

en: User login
it: Accesso utente

en: User name
it: Nome utente

en: User email
it: E-mail utente
