User control (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Reset
jv: Baléknā

en: Roles
jv: Parāgā

en: Filter
jv: Saring

en: Other
jv: Liyané

en: User login
jv: Login panganggo
