User control (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Reset
kk: Ысыру

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Other
kk: Басқа

en: User login
kk: Жүйеге кіру
