User control (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Other
ku: هیتر

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام
