User control (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Roles
lv: Lomas

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Other
lv: Citi

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: User name
lv: Lietotāja vārds
