User control (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Roles
nl: Rollen

en: Other
nl: Andere

en: User login
nl: Gebruikerslogin

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: User email
nl: Emailadres gebruiker
