User control (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Reset
pt: Redefinir

en: Roles
pt: Papéis

en: Filter
pt: Filtrar

en: Other
pt: Outros

en: User login
pt: Login do usuário

en: User name
pt: Nome do usuário
