User control (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Reset
ru: Сбросить

en: Roles
ru: Роли

en: Filter
ru: Фильтр

en: Other
ru: Другое

en: User login
ru: Вход на сайт

en: User name
ru: Имя пользователя

en: User email
ru: Email пользователя
