User control (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Reset
sq: Rifillo

en: Roles
sq: Rolet

en: Filter
sq: Filtri

en: Other
sq: Tjetër

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit
