User control (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Reset
sv: Återställ

en: Roles
sv: Roller

en: Filter
sv: Filtrera

en: Other
sv: Övriga

en: User login
sv: Användarinloggning

en: User name
sv: Användarnamn

en: User email
sv: Användarens e-postadress
