User control (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Roles
tr: Roller

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Other
tr: Diğer

en: User login
tr: Kullanıcı girişi

en: User name
tr: Kullanıcı adı
