User control (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Other
ug: باشقا

en: User login
ug: كىرىش
