User control (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Roles
vi: Vai trò

en: Filter
vi: Lọc

en: Other
vi: Khác

en: User login
vi: Đăng nhập

en: User name
vi: Tên người dùng
