User control (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Reset
fi: Palauta

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Filter
fi: Suodatus

en: Other
fi: Muu

en: User login
fi: Kirjautuminen

en: User name
fi: Käyttäjän nimi
