User control (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Roles
ka: როლები

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Other
ka: სხვა

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: User name
ka: მომხმარებლის სახელი
