User control (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Roles
oc: Ròtles

en: Filter
oc: Filtrar

en: Other
oc: Autre

en: User login
oc: Connexion utilizaire
