User control (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ro: Resetează

en: Roles
ro: Roluri

en: Filter
ro: Filtru

en: Other
ro: Altele

en: User login
ro: Autentificare utilizatori

en: User name
ro: Nume utilizator
