User control (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ta: மீளமை

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Other
ta: மற்றவை

en: User login
ta: பயனர் புதுபதிகை

en: User name
ta: பயனர் பெயர்
