UserDashboard (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Done
be: Зроблена

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: (empty)
be: (пуста)

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
be: Гэта панэль інструментаў рэгіёну пустая. Націсніце <em>Наладіць панэль інструментаў</em> каб дадаць блокі да яе.

en: DRAG HERE
be: ПЕРАЦЯГНУЦЬ СЮДЫ

en: Customize dashboard
be: Наладзіць панэль інструментаў

en: To customize the dashboard page, move blocks to the dashboard regions on the <a href="@dashboard">Dashboard administration page</a>, or enable JavaScript on this page to use the drag-and-drop interface.
be: Адаптаваць старонку панэльі праладаў, перамясціць блокі на рэгіёны панэлі прыладаў на старонцы <a href="@dashboard">Адміністравання панэлі пыладаў</a>, ці дазволіць JavaScript'у на гэтай старонцы выкарыстоўваць абазначыў-перанес (drag-and-drop) інтэрфейс.

en: View and customize your dashboard.
be: Праглядзець і наладзіць вашу панэль інструментаў

en: Customize your dashboard.
be: Наладзіць вашу панэль інструментаў
