UserDashboard (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Done
bg: Готово

en: Dashboard
bg: Табло

en: Customize dashboard
bg: Оформи таблото

en: View and customize your dashboard.
bg: Виж и персонализирай таблото

en: Customize your dashboard.
bg: Оформи таблото
