UserDashboard (7.x-1.2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: Done
bn: সম্পন্ন

en: Dashboard
bn: ড্যাশবোর্ড

en: DRAG HERE
bn: এখানে টেনে আনুন

en: Customize dashboard
bn: ড্যাশবোর্ড কাস্টমাইজ করুন

en: View and customize your dashboard.
bn: আপনার ড্যাশবোর্ড দেখুন এবং কাস্টমাইজ করুন।

en: Customize your dashboard.
bn: আপনার ড্যাশবোর্ড কাস্টমাইজ করুন
