UserDashboard (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Done
ca: Fet

en: Dashboard
ca: Tauler

en: (empty)
ca: (buit)

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
ca: Aquesta regió del tauler és buida. Feu clic a <em>Personalitza el tauler</em> per afegir-hi blocs.

en: DRAG HERE
ca: ARROSSEGA-HO AQUÍ

en: Customize dashboard
ca: Personalitza el tauler

en: To customize the dashboard page, move blocks to the dashboard regions on the <a href="@dashboard">Dashboard administration page</a>, or enable JavaScript on this page to use the drag-and-drop interface.
ca: Per a personalitzar la pàgina del tauler, moveu els blocs a les regions del tauler a la <a href="@dashboard">pàgina d'administració del tauler</a>, o habiliteu el JavaScript en aquesta pàgina per a utilitzar la interfície d'arrossegar-i-deixar-anar.

en: View and customize your dashboard.
ca: Consulteu i personalitzeu el vostre tauler.

en: Customize your dashboard.
ca: Personalitzeu el vostre tauler.
