UserDashboard (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Done
cs: Hotovo

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: (empty)
cs: (prázdný)

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
cs: Region ovládacího panelu je prázdný. Jestliže do něj chcete přidat bloky, klikněte na <em>Přizpůsobit ovládací panel</em>.

en: DRAG HERE
cs: PŘETÁHNOUT ZDE

en: Customize dashboard
cs: Přizpůsobit ovládací panel

en: To customize the dashboard page, move blocks to the dashboard regions on the <a href="@dashboard">Dashboard administration page</a>, or enable JavaScript on this page to use the drag-and-drop interface.
cs: K přizpůsobení stránky ovládacího panelu přesuňte bloky do příslušného regionu na <a href="@dashboard">administrační stránce ovládacího panelu</a>, nebo na této stráně povolte Javascript pro použítí drag-and-drop rozhraní.

en: View and customize your dashboard.
cs: Zobrazit a přizpůsobit váš ovládací panel.

en: Customize your dashboard.
cs: Přizpůsobte si ovladací panel.
