UserDashboard (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Done
el: Έγινε

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων

en: (empty)
el: (κενό)

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
el: Αυτή η περιοχή του πίνακα εργαλείων είναι κενή. Κάντε κλικ στην <em>Προσαρμογή του πίνακα εργαλείων</em> για να προσθέσετε μπλοκ σε αυτή.

en: DRAG HERE
el: ΣΥΡΕΤΕ ΕΔΩ

en: Customize dashboard
el: Προσαρμογή του πίνακα εργαλείων

en: To customize the dashboard page, move blocks to the dashboard regions on the <a href="@dashboard">Dashboard administration page</a>, or enable JavaScript on this page to use the drag-and-drop interface.
el: Για να προσαρμόσετε τη σελίδα του πίνακα εργαλείων, μεταφέρετε μπλοκ στις περιοχές του πίνακα εργαλείων από τη <a href="@dashboard">σελίδα διαχείρισης του πίνακα εργαλείων</a>, ή ενεργοποιήστε τη JavaScript σε αυτή τη σελίδα για να χρησιμοποιήσετε τη λειτουργία διεπαφής σύρε και άσε.

en: View and customize your dashboard.
el: Προβολή και προσαρμογή του πίνακα εργαλείων

en: Customize your dashboard.
el: Προσαρμογή του πίνακα εργαλείων σας.
