UserDashboard (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Done
et: Valmis

en: Dashboard
et: Töölaud

en: (empty)
et: (tühi)

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
et: Käesolev töölaua regioon on tühi. Siia plokkide lisamiseks klõpsa lingil <em>Kohanda töölauda</em>.

en: DRAG HERE
et: LOHISTA SIIA

en: Customize dashboard
et: Kohanda töölauda

en: View and customize your dashboard.
et: Vaata ja kohanda oma töölauda.

en: Customize your dashboard.
et: Kohanda oma töölauda.
