UserDashboard (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Done
gl: Feito

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: (empty)
gl: (baleiro)

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
gl: Esta rexión do panel de control está valeira. Prema <em>Personalizar panel de control<em> para engadirlle bloques.

en: DRAG HERE
gl: ARRASTRAR AQUÍ

en: Customize dashboard
gl: Personalizar panel de control.

en: To customize the dashboard page, move blocks to the dashboard regions on the <a href="@dashboard">Dashboard administration page</a>, or enable JavaScript on this page to use the drag-and-drop interface.
gl: Para personalizar a páxina do panel de control, mova os bloques as rexións na <a href="@dashboard">páxina de administración (Dashboard)</a>, ou active JavaScript nesta páxina para poder usar a interfaze de arrastrar e soltar.

en: View and customize your dashboard.
gl: Ver e personalizar o seu panel.

en: Customize your dashboard.
gl: Personalizar o seu panel de control.
