UserDashboard (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Done
he: בוצע

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: (empty)
he: (ריק)

en: DRAG HERE
he: גרור לכאן

en: Customize dashboard
he: התאמת לוח הבקרה

en: View and customize your dashboard.
he: הצג וארגן את לוח המחוונים.
