UserDashboard (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Done
km: ធ្វើ​រួច

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង

en: (empty)
km: (ទទេ)

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
km: តំបន់​ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង​នេះ​ទទេ ។ ចុច​លើ​ <em>ប្តូរ​ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង​តាម​បំណង​</em> ដើម្បី​បន្ថែម​ប្លុក​ទៅ​វា​ ។

en: DRAG HERE
km: អូស​នៅ​ទីនេះ

en: Customize dashboard
km: ប្តូរ​ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង​តាម​បំណង

en: To customize the dashboard page, move blocks to the dashboard regions on the <a href="@dashboard">Dashboard administration page</a>, or enable JavaScript on this page to use the drag-and-drop interface.
km: ដើម្បី​ប្ដូរ​ទំព័រ​ផ្ទាំង​គ្រប់គ្រង​តាម​បំណង ផ្លាស់ទី​ប្លុក​ទៅកាន់​តំបន់​ផ្ទាំង​គ្រប់គ្រង​នៅ​លើ <a href="@dashboard">ទំព័រ​ការ​គ្រប់គ្រង​ផ្ទាំង​គ្រប់គ្រង</a> ឬ​បើក JavaScript នៅ​លើ​ទំព័រ​នេះ ដើម្បី​ប្រើ​ចំណុចប្រទាក់​អូស និង​ទម្លាក់ ។

en: View and customize your dashboard.
km: មើល និង​ប្ដូរ​ផ្ទាំង​គ្រប់គ្រង​របស់​អ្នក​តាម​បំណង ។

en: Customize your dashboard.
km: ប្ដូរ​ផ្ទាំង​គ្រប់គ្រង​របស់​អ្នក​តាម​បំណង ។
