UserDashboard (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Done
ku: تەواوبوو

en: Dashboard
ku: داشبۆرد

en: (empty)
ku: (بەتاڵ)

en: DRAG HERE
ku: ئێرە ڕاکێشە
