UserDashboard (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Done
nl: Gereed

en: (empty)
nl: (leeg)

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
nl: Dit dashboard-gebied is leeg. Klik <em>Dashboard aanpassen</em> om blokken toe te voegen.

en: DRAG HERE
nl: SLEEP HIER NAARTOE

en: Customize dashboard
nl: Dashboard aanpassen

en: To customize the dashboard page, move blocks to the dashboard regions on the <a href="@dashboard">Dashboard administration page</a>, or enable JavaScript on this page to use the drag-and-drop interface.
nl: Ga naar de <a href="@dashboard">Dashboard-beheerpagina</a> om blokken naar een Dashboard-positie te verplaatsen of schakel op de huidige pagina JavaScript in zodat u de blokken met de muis naar de gewenste positie kunt slepen.

en: View and customize your dashboard.
nl: Dashboard bekijken en aanpassen.

en: Customize your dashboard.
nl: Het dashboard aanpassen.
