UserDashboard (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Done
ro: Gata

en: Dashboard
ro: Panou de control

en: (empty)
ro: (gol)

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
ro: Această regiune din tabloul de bord este goală. Clic pe <em>Personalizare tablou de bord</em> pentru a adăuga blocuri în ea.

en: DRAG HERE
ro: TRAGE AICI

en: Customize dashboard
ro: Personalizare tablou de bord

en: View and customize your dashboard.
ro: Afişare şi personalizare tablou de bord.
