UserDashboard (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Done
sk: Hotovo

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: (empty)
sk: (prázdne)

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
sk: Táto oblasť nástenky je prázdna. Kliknite na <em>Prispôsobiť nástenku</em> pre pridanie blokov do tejto oblasti.

en: DRAG HERE
sk: PRETIAHNITE SEM

en: Customize dashboard
sk: Prispôsobiť nástenku

en: View and customize your dashboard.
sk: Zobraziť a prispôsobiť vašu nástenku.

en: Customize your dashboard.
sk: Prispôsobiť vašu nástenku.
